054-2330-459

לימודי תעודה

מהם לימודי תעודה

רגב גוטמן איתך גם בלימודי הדיפלומה

לימודי תעודה הם לימודים חוץ אקדמיים שתפקידם להכין לבחינות של רשויות סטטוטוריות כמו מועצת רואי חשבון, מועצת שמאי מקרקעין, הרשות לניירות ערך ולשכת עורכי הדין.

 

הלימודים הללו לפעמים מחליפים את המסלול הרגיל של קבלת תואר ראשון ולפעמים משלימים את התואר הראשון לסטודנטים שעשו תואר ראשון אבל מחפשים מקצוע לחיים.

 

עבור סטודנטים שסיימו תואר ראשון, אז אותו גוף סטטוסטורי נותן פטורים בחלק מהמקצועות שאותם למדו בתואר ואז מה שנותר לסטודנט, זה לגשת ל-2 בחינות (פחות או יותר) כדי לקבל את התעודה/הרישיון.

 

ולסטודנטים שאינם מעוניינים לעשות תואר ראשון, זהו מסלול עוקף אשר במקום ללמוד תחת אותו מוסד אקדמי קורסים (שלפעמים חלקם לא רלוונטיים), הסטודנט יכול להיבחן רק על קורסים רלוונטיים לאותו מקצוע תחת הגוף הסטטוטורי, ולקבל ממנו פטור על הקורס במידה והוא עבר אותו.

 

לעיתים מסלול עוקף זה, יכול להיות מאוד קצר (למי שעובר את כל הבחינות עליהם הוא נבחן כל חצי שנה) ולעיתים הוא יכול להיות מאוד ארוך (למי שלא עובר את הבחינות ונאלץ להמתין חצי שנה נוספת עד לבחינה הבאה).

לכן כל אדם, אופיו ויכולות הלמידה שלו יכול להחליט אחרת..

 

ברגב גוטמן, נכון לעכשיו פרסמנו 2 קורסים מחליפי תואר במועצת שמאים (יסודות החשבונאות וניתוח דוחות כספיים ויסודות המימון)

בקרוב נפרסם את הקורס "פיננסית א" – שזהו קורס חובה לסטודנטים שלמדו ראיית חשבון וסיימו את התואר (המייגע), אבל אינם מעוניינים להמשיך ללמוד במוסד האקדמי שלהם בשנה הרביעית, האחרונה והקשה (שנקראת "שנת השלמה").

 

בהמשך נפרסם קורסים נוספים שסטודנטים חייבים לעבור במועצת רואי חשבון (פיננסית מתקדמת וביקורת) כדי להיות רואי חשבון.

 

אנו מאמינים באלטרנטיבות..

גם אם אותו סטודנט המעוניין ללמוד איתנו וגם אם לאו, אנו רוצים שידע תמיד שיש לו את האופציה הנוחה, הזולה ולעניות דעתנו אף האיכותית, כדי לעבור את הבחינות בעזרתנו ועם תמיכתנו.

 

בהמשך נוסיף עוד קורסים מחליפי תואר או קורסים סופיים לקבלת הרישיון..

זה יקח קצת זמן כי אנחנו לא מתפשרים על איכות.. אבל זה יקרה 🙂

 

ובנימה אופטימית זו, אם הינך סטודנט מבריק, חרוץ ועם יכולות למידה גבוהות.. או מורה תותח שמלמד ומכיר את המקצועות הללו, אנחנו מחפשים אותך! בעיקר בכל התחומים ההומניים אבל לא רק.. אנחנו צריכים עזרה בלהתפתח ובלפתח.

לכן צרו קשר עם המשרד בטלפון: 054-2330459

יניב גוטמן או עדי רגב יחזרו אליכם על מנת לתאם פגישה.

 

שיהיה בהצלחה לכולם, בכל אשר תבחרו.. ותדעו שאנחנו מאחוריכם תמיד.