054-2330-459

מי אנחנו

מוכנים?!

המרכז המוביל והמקצועי לקורסים מקוונים (online courses) ומרתונים לפני בחינות במקצועות הכלכלה, סטטיסטיקה, החשבונאות והמתמטיקה וכן במקצועות נוספים.

בית הספר "רגב גוטמן" זו הזדמנות מצוינת להוציא תואר באוניברסיטה הפתוחה ובשאר המכללות והאוניברסיטאות במינימום זמן. השיטה שלנו היא הוצאת ה"טפל" מהלימוד. כלומר אנו מלמדים בדיוק מה שצריך כדי להצטיין בבחינה. בקורסים המקוונים והקורסים הפרונטליים מקבלים חוברות עם פתרונות מלאים!

במידה וצריך, אנו מעדכנים את החומרים כל סמסטר, ואם מתווסף חומר חדש אז הקורס מתעדכן יחד איתו.

 

קורסים מקוונים – הסרטונים קצרים, תמציתיים ואין בהם קטעים "מתים" בכלל.. הכל ערוך ומוגש לסטודנט בצורה מעניינת שלא ירגיש שהוא מבזבז את זמנו.

הקורסים המקוונים מוגשים בצורה שבה רואים את המרצה במהלך כל הסרטון, אפשר להסתכל לו על השפתיים, על העיניים ועל שפת הגוף שלו בדיוק כמו שנמצאים בכיתה.

כאשר המורה מסתובב ללוח ומתחיל לכתוב על הלוח האלקטרוני, אז המורה נמצא בקטן (עדיין ניתן לראות אותו) והלוח האלקטרוני בגדול.. ממש כמו בכיתה, כאשר הסטודנט כותב אז הפוקוס הוא על המורה ולא על הלוח.

 

קורסים פרונטליים – ישנם מקצועות שאנו עדיין מלמדים באופן פרונטלי. הקורס הפרונטלי הוא 16 שעות המורכב מ- 4 מפגשים של 4 שעות למפגש. מבחינת הספק, לא ניתן להספיק ללמוד את כל מה שנלמד בקורס המקוון (בגלל אלמנט הזמן) אבל היתרון בפרונטלי הוא שניתן לשאול שאלות, להיות מעורב בכיתה ולקבל הכוונה אישית מהמרצה.

 

הנה כמה סיבות טובות למה ללמוד איתנו ברגב-גוטמן:

  • אנחנו מלמדים רק את ``העיקר`` לבחינה ולא מלמדים את ``הטפל``

  • אצלנו מלמדים את כל החומר במקסימום 16 שעות, כך שאנו חוסכים המון זמן חשוב לאנשים עובדים/עסוקים שאין ביכולם להגיע לשיעורים כל שבוע.

  • אנחנו מחלקים בכיתה חוברות תרגול עם פתרונות מלאים (שנמצאים גם באתר).

  • אנחנו מצלמים את המרתונים שלנו, כך שמי שמעונין לעשות חזרה על החומר/לא הבין/לא נכח יכול, מתי שהוא רוצה, לצפות במרתון המקוון.

  • כי ההצלחה שלכם זו ההצלחה שלנו, לכן זה חשוב לנו מאוד לתת לכם את כל הכלים כדי שתצטיינו בבחינה.

ADI REGEV

נעים להכיר אני עדי רגב

אני גר בבית חנניה, מושב ליד זכרון יעקב.

אני נשוי להגר ואבא של אייל, אורי ואלון

קראו עוד על עדי רגב

נעים להכיר אני יניב גוטמן

אני גר בגבעתיים, במקור נולדתי וחייתי את רוב חיי בבאר שבע, ולכן אוהב את העיר הזו ואוהד של הפועל באר שבע.

אני נשוי ליעל ואבא של נועם המקסימה

קראו עוד על יניב גוטמן