רגב גוטמן – עושים בית ספר לתואר

מוכנים?!

המרכז המוביל והמקצועי לשיעורים פרטיים ומרתונים לפני בחינות במקצועות הכלכלה, סטטיסטיקה, החשבונאות והמתמטיקה וכן במקצועות נוספים, ליחידים ולקבוצות קטנות ואיכותיות.

בית הספר "רגב גוטמן" זו הזדמנות מצוינת להוציא תואר באוניברסיטה הפתוחה במינימום זמן. השיטה שלנו היא הוצאת ה"טפל" מהסמסטר. כלומר אנו מלמדים בדיוק מה שצריך כדי להצטיין בבחינה. במרתונים מקבלים חוברות עם פתרונות מלאים! ובקורסים מסוימים אפילו כבר צילמנו את המרתון והעלינו אותו לאתר הבית שלנו.

בית הספר מספק שירותים במקצועות הנ"ל:

קורסים מקוונים (ON-LINE) ב'רגב-גוטמן'

הקורסים שצילמנו את המרתונים עד היום הינם:

 

 

הכנה למבחנים

כחודש לפני הבחינה, מתחילים המרתונים של "רגב גוטמן". המרתונים כוללים לימודים מרוכזים אשר רק ה"עיקר" לבחינה נלמד במרתון.

בנוסף למרתונים הפרונטליים, הסטודנטים מקבלים בכיתה חוברת תרגילים עם פתרונות מלאים (שנמצאים באתר) וכן בחלק מהקורסים כבר צולמו המרתונים לצורך עזר נוסף לסטודנט שהתקשה להתרכז בנושא מסויים, לא היה בכיתה וכו'..

לקוחות מספרים על הלימודים ב'רגב-גוטמן'

רציתי להודות לכם על האתר הנפלא, בלעדיכם לא הייתי מצליחה לעבור את המבחן. לא קיבלתי אומנם 100 אבל קיבלתי ציון מספק ומכובד. אז תודה רבה רבה וניפגש בקורס תורת המימון… שנה טובה !

אורית ישראל (יסודות החשבונאות 10280)
 מה עוד אומרים עלינו

למה ללמוד ב'רגב-גוטמן'

  • אנו מלמדים רק את "העיקר" לבחינה ולא מלמדים את "הטפל"
  • אנו מלמדים את כל החומר במקסימום 16 שעות, כך שאנו חוסכים המון זמן חשוב לאנשים עובדים/עסוקים שאין ביכולם להגיע לשיעורים כל שבוע.
  • אנו מחלקים בכיתה חוברות תרגול עם פתרונות מלאים (שנמצאים באתר).
  • אנו מצלמים את המרתונים שלנו, כך שמי שמעונין לעשות חזרה על החומר/לא הבין/לא נכח יכול, מתי שהוא רוצה, לצפות במרתון המקוון.
  • כי ההצלחה שלכם זו ההצלחה שלנו, לכן זה חשוב לנו מאוד לתת לכם את כל הכלים כדי שתצטיינו בבחינה.